PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Mistrz Produkcji

DZIAŁ: Operacyjny

MIEJSCE PRACY: Kutno

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych, troska o jakość i terminowość
  • Działania na rzecz obniżania kosztów produkcji oraz zwiększania wydajności
  • Planowanie dziennej pracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Kierowanie zespołem pracowników oraz zarządzaniem ich czasem pracy
  • Rozwiązywanie problemów oraz dbanie o właściwe relacje w zespole
  • Motywowanie podwładnych do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP
  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem GMP oraz norm BHP
  • Raportowanie wszystkich niezgodności występujących w trakcie procesu (incydenty jakościowe, odchylenia) oraz udział w ich procedowaniu
  • Zgłaszanie awarii występujących w trakcie procesu oraz nadzór na ich usuwaniem
  • Udział w audytach, inspekcjach
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników,
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technologicznych, organizacyjnych
  • Współpraca z przedstawicielami różnych działów np. jakości, walidacji, utrzymania ruchu

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe (farmacja, chemia, biologia, biotechnologia, technologia żywności)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile wiedziane doświadczenie w branży, FMCG, kosmetycznej, spożywczej lub farmaceutycznej)
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania
  • Znajomość prawa farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Efektywne planowanie swojej pracy oraz zespołu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość podejmowania decyzji
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zdolności interpersonalne w zakresie komunikacji, współpracy i budowania dobrych relacji, umiejętności przywódcze
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, elastyczność i otwartość na zmiany, koncentracja na pacjencie i kliencie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez poznanie procesów technologicznych, maszyn i urządzeń w branży farmaceutycznej,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę (system kafeteryjny, premie regulaminowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę na nowoczesnym parku maszynowym
  • Korzystna oferta ubezpieczenia na życie (3 warianty do wyboru)
  • Możliwość uczestnictwa w aktywnościach sportowych organizowanych przez Pracodawcę (wspólne treningi siatkówki, biegi firmowe itp.)
  • Współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy farmaceutycznej

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie informacjami".